Profesyonel Bilgisayar Servisi

Yerinde Servis Hizmeti 1 Bilgisayarın Sorunlarının giderilmesini kapsar. Verilerin yedeklenmesi fiyata dahil değildir.

Hizmetimiz 24 saat İstanbul sınırları içerisinde hizmet sunar. Servis hizmetimiz maksimum 2 Saati kapsamaktadır.

Servis Hizmet Detayları

* Yerinde Servis Hizmet Bedeli : 100 ‘dir.

* Fiyatlarımız ilçelere göre farklılık gösterebilir.

Servis Hizmetlerimiz

  • Macbook Pro iMac bakım ve yazılım kurulumları
  • Notebook bilgisayarlarınıza bakım ve yazılım kurulumları
  • Tüm cihazlarınıza Ram , Hard Disk ve diğer parça değişimleri
  • Çeşitli yazılım sorunlarınız ( Outlook , Windows vs. )
  • Virüs ve Trajan Temizleme
  • Ağ bağlantı problemleri
  • CryptoLocker Dosyaları Kurtarıyoruz
  • Vdsl ve diğer Modem kurulumları
  • Bilgisayar kurulumları

Servis Ücretleri

HİZMETLERİMİZAÇIKLAMASERVİS ÜCRETİ
İşletim Sistemi KurulumuÇöken işletim sisteminin yeniden Windows kurulumu, driver ve gerekli programların yüklenmesi70 TL
Data YedeklemesiÇökmüş işletim sistemi yada kurulu sistemden yedek alma işlemi80 TL
Notebook tamiriNotebook arıza tespiti ve fiyat kabul edilmeme durumunda servis ücreti80 TL
Uzaktan YardımYazılım sorunlarınızı uzaktan yardım ile kısa süre içerisinde onarımı50 TL
Data KurtarmaYanlışlıkla silinen yada kaybettiğiniz dataların kurtarma hizmetiSorunuz
7/24 Acil servis

Yerinde Bilgisayar Servisi

Hizmetimiz 7/24 Maksimum servis süresi 0-90 dk arası için geçerlidir100 TL
Danışmanlık HizmetiBilişim teknolojileri hakkında danışmanlık hizmetiÜcretsiz
Network kurulumuNetwork kurulum hizmeti keşif ile fiyatlandırılacaktırSorunuz
Server kurulumu30 kullanıcıya kadar sunucuya bağlı istemci ve terminal ayarlarının tanımlanması250 TL
Bilgisayar EğitimiEğitim hizmetimiz saat ücreti olarak hesaplanır, yerinizde eğitim hizmetide veriyoruz70 TL
Adsl Modem kurulumuAdsl modem kurulumu ve network’a kurulumu70 TL
Yazıcı bakım & urulumuYeni aldığınız yada kuruluma ihtiyaç duyan yazıcınızı kurulumunu gerçekleştirip paylaşım tanımlanması70 TL
Yazıcı tamiriyerinizde tamir imkanı yada servisimizde hızlı onarım imkanı100 TL
Aylık bakım anlaşmasıkuruluşunuzda bulunan sistem sayısına göre teklif usulü fiyat veriyoruzSorunuz
Kredili bakım anlaşmasıMesai saatleri içerisinde 0-90 DK hizmet 1 kredidir50 TL

Neden Yerinde Servis ?

Yerinde Servis hizmetini neden tercih etmeniz gerektiğinin cevabı aslında çok açık, çünkü bu adı üzerinde Yerinde Servis. Pek çok açıdan bizi tercih etmeniz sizin faydanızadır.

Bilgisayarınızı yüklenip bir servise götürüyorsunuz, yol parası veriyorsunuz. Bu esnada servisin sizden ne kadar ücret talep edeceğini ve arızanın ne kadar sürede onarılacağını bilmiyorsunuz.

Diyelim ki aynı gün içerisinde arızanız giderilemedi, mecburen eve dönüyorsunuz. Daha sonra bilgisayarınızı almak için tekrar yollara düşüyorsunuz. Servis ücretini ödeyip tekrar eve dönüyorsunuz.

Bu süreçte dört kez yol parası veriyor ve üzerine zamandan da kaybediyorsunuz. Bu anlamda, hem servis ücreti hem de sizleri yol masrafından kurtarması dolayısıyla Yerinde Servis en ekonomik çözümdür. Yani Yerinde Servis yol masrafı için ek ücret talep etmez ve servis ücreti son derece makuldür.

Yerinde Servis Hızlıdır, Aynı gün işiniz çözülür.

Geleneksel servis hizmetinin aksine, Yerinde Servis hızlıdır. Parça nedenli gecikmeler dışında, bilgisayarınız en geç 24 saat içinde evinize teslim edilir. Üstelik arıza bildirimlerine aynı gün müdahale edilir. Siz de zaman benim için kıymetli diyorsanız, Yerinde Servis tam size göre.

Yerinde Servis İşleyiş

Aslına bakılırsa Yerinde Servis ‘in çalışma prensibi çok basittir. Normal şartlarda kendi imkanlarınızla getirdiğiniz bilgisayarınıza, gelip yerinde müdahale ediyoruz ve gereken durumlarda alıp servis merkezimizde onardıktan sonra tekrar evinize kadar teslim ediyoruz.

0533 505 60 90 – 0212 428 85 26  nolu telefonlarımızdan bize ulaşan müşterimiz için önce bir arıza kaydı açılır ve telefonda bir ön teşhis yapılır. Bu ön teşhis neticesinde müşterinin de arzusu ile bir randevu saati belirlenir.

Belirlenen gün ve saatte müşterinin evinde olan teknisyen, arızaya yerinde müdahale eder. Arızanın yerinde giderilemeyeceği durumlarda bilgisayarı alıp servis merkezine götürür.

Servis merkezinde gerekli işlemleri yapılan bilgisayar yine önceden randevulaşmak suretiyle müşterinin evine kadar götürülüp, kurulumu ve testleri bizzat teknisyen tarafından yapılarak sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Bu sayede sadece bir telefonla Yerinde Servis hizmetine ulaşan müşterimiz, arızasını en hızlı, etkili ve ekonomik yolla çözmenin keyfini sürer.

Yerinde Servis Nedir ?

Eğer bilgisayarınız varsa, siz de en az bir kere bilgisayarınızın kasasını sırtlanıp teknik servisin yolunu tutmuşsunuz dur ve bunun ne kadar zor bir iş olduğunun bilincindesinizdir. İşte Yerinde Servis tamda bu probleme tepki olarak doğmuştur!

Yerinde Servis alıştığınız klasik teknik servis mantığının ötesinde, arızaya yerinde müdahale etmeyi esas alan bir sistemdir. Kısacası artık bilgisayarınızı sırtlanıp yollara düşmenize gerek kalmadı, biz size geliyoruz.

Ekonomik, etkili ve hızlı bir şekilde arızalı cihazlarınızı ya yerinde onarıyoruz ya da gerekirse servis merkezimize götürüp onardıktan sonra evinize kadar teslim ediyoruz. Üstelik sandığınız gibi yüksek fiyatlara değil! Fiyat tarifelerimiz için tıklayınız..

Kısacası, bilgisayar sorunlarınız için ekonomik ve etkili bir çözüm olan Yerinde Servis bir telefon uzağınızda. 0 212 505 33 91 ve 0 533 505 60 90 no’lu telefonlarımızdan bize ulaşabilir ve Yerinde Servis talebinde bulunabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın