Samsung TV Servisi

Olağanüstü derecede net ve zengin renkler yaratmak için kullanılan nano kristal teknolojileri, lüks ve şık tasarımları, full HD çözünürlüğün 4 katını sunan ekranları, sevdiğiniz kanalları hafızasında barındıran akıllı yapıları, mobil aygıtınızı kolay ve eğlenceli şekilde kullanabileceğiniz bağlantı sistemleri ile Samsung TV’ler sektörde fark yaratmaya devam ediyor.

0533 505 60 90 – 0212 428 85 26 

Sizi düşünen ve kusursuz görüntü kalitesi almanızı sağlayan smart TV’lerinizi kullanırken sizler de cihazlarınız kadar düşünceli olmalısınız. Samsung TV ürünlerinde karşılaşacağınız arızalarda yetkili servis güvencesine başvurmalısınız.

Samsung TV yetkili servisi olarak bu güvenceyi size sunan ekibimiz televizyonlarınızın kurulum, montaj, bakım, onarım-tamir ihtiyaçlarını karşılarken talepleriniz doğrultusunda Samsung TV yedek parça ve aksesuar satışı da yapmaktadır.

Servis kadromuz İstanbul’da Eminönü, Fatih, Beyoğlu, Şişli, Kağıthane, Beşiktaş, Sarıyer, Eyüp, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Esenler, Bağcılar, Güngören, Zeytinburnu, Sultangazi, Küçükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü ve Bakırköy ilçelerinde Samsung televizyon yetkili servisi olarak hizmet vermektedir.

Merkezimiz geniş araç filomuz ve uzman teknik kadromuz, güncel ekipmanlarımız ve 21 yıllık sektörel tecrübeyle cihazlarınızın servis ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaktadır. Samsung TV Yetkili Servis Güvencesi ile uygun fiyatlarla yıllık periyodik TV bakımı, montaj, tamir ve onarım işlemlerinden yıl boyu yararlanmanızı sağlanmaktadır.

Güvenilir İşçilik ! Hemen Arayın ! Hızlı Garantili Samsung Servisi

İstanbul geneline hizmet veren LCD/LED/OLED/CURVED/4k TV lerin televizyonların servisidir.

0533 505 60 90 – 0212 428 85 26  no’lu çağrı merkezlerimizden ulaşabilirsiniz.

 

Servis Çağırmadan Önce

  • Kırmızı ışık yanıyor ancak TV çalışmıyorsa; besleme devresi ya da sistem kontrol kartında sorun olabilir, TV’nizi kapatıp açın.
  • Ekran bulanıksa; focus ayarları bozulmuş olabilir, cihazınızı kapatıp açmayı deneyin.
  • Ses geliyor ancak görüntü yoksa; ekran kartlarında sorun olabilir, yeniden açmayı deneyin.
  • Kumanda çalışmıyorsa; kumandanın pilinin dolu olduğundan emin olun.

Yukarıdaki arızaları önerilerimizle gidereme diyseniz Samsung Servisimizin uzman desteğinden yararlanabilirsiniz. Bakım ve arıza için Online Servis Talep Formunu doldurabilir ya da çağrı merkezi numaramızı arayabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın