vestel televizyon servisVestel Televizyon Servisi

Vestel Televizyon Bakım ve Onarım servisi en iyi tamir servisi ve ustalarıyla çalışmaktadır. Vestel Televizyon elektronik servis merkezimize güvenle emanet edebilirsiniz.Vestel Televizyon servisi atölyesi ve merkezi olarak büyük önem taşımaktadır.Vestel Televizyon teknik servisi, tüm televizyon lcd plazma projeksiyon onarımını yapabilmektedir.
Uzman Vestel Televizyon teknisyenleri ve teknisyen yardımcılarıyla Vestel Televizyon servisi olarak hizmet vermekteyiz. Bizlere duymuş olduğunuz güven ve memnuniyetle kendimizi geliştirerek sizlere sorunlarınızda yardımcı olabilmek için çabalıyoruz. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda 7 gün 24 saat kesintisiz, 0533 505 60 90 – 0212 428 85 26   randevu alabilirsiniz. Yüksek kalite de hizmet vermekteyiz.
Sizleri yanıltmamak adına, güveninizi sarsmamak adına kalitemizden ve çizgimizden ödün vermeden azimle yola devam ediyoruz.

arcelik televizyon servisi

Arçelik Televizyon Servisi

Arçelik Tv Servisi İstanbul ‘un en iyi teknik servisi olan Arçelik tv servis,tüm orjinal ve yedek parçalar ekonomik fiyatlara bulunmaktadır. Alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla İstanbul geneline bakım, onarım, arıza, tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktayız. Arçelik Tv Servis Talepleriniz için 0533 505 60 90 – 0212 428 85 26  numaralı çağrı merkezlerimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.
İstanbul ‘un en iyi teknik servisi olan Arçelik Tv Servis yüksek kalitede ve müşteri memnuniyetini birebir yaşatan ve ilke edinen lider adres olmuştur.

• TSE Belgeli Hizmet Noktalarımız 7/24 hizmet vermektedir.
• 1 yıl işçillik ve yedek parça garantisi

Güvenilir İşçilik ! Hemen Arayın ! Hızlı Garantili Vestel Arçelik Servisi

İstanbul geneline hizmet veren LCD/LED/OLED/CURVED/4k TV lerin televizyonların servisidir.

0533 505 60 90 – 0212 428 85 26  no’lu çağrı merkezlerimizden ulaşabilirsiniz.

led-televizyon-tamircisi

Call Now ButtonHemen Arayın