Donanım Güncellemeleri

Donanım Güncellemeleri Daha hızlı bir sistem mi istiyorsun? Daha hızlı parçalar koyun. Her PC sahibinin zaman zaman sorduğu bir sorunun cevabı budur. Ancak yedek parça ücretsiz değildir ve nakit sıkıntısı çeken bilgisayar meraklıları, anahtarın paralarını en çok saydığı yere koymak olduğunu bilir.​Donanım Güncellemeleri Sorunları Hızlı Şekilde Çözüyoruz

Donanım Güncellemeleri

Mevcut bilgisayarınızın ömrünü uzatabilecek donanım yükseltmeleri. Yeni Bilgisayar Sisteminizi satın aldığınızda, en yeni ve en büyük sistemdi, ancak altı ay sonra zaten pazardaki daha iyi ve daha hızlı bir bilgisayar vardı. Mevcut bilgisayarınıza basit, düşük maliyetli yükseltmeler yaparak hızla değişen teknolojiye ayak uydurmanıza yardımcı olabiliriz.

Tamamen yeni bir masaüstü sistemi satın almadan bilgisayar donanımının güncellenmesinin üretkenliği nasıl artırabileceğini, işlem hızını nasıl artıracağını ve sizi bilgisayar teknolojisinin en ileri noktasında tuttuğunu öğrenmek için bizi arayın.

1 RAM: Bilgisayarınız, işlevleri ve işlemleri gerçekleştirmek için RAM, rastgele erişimli bellek kullanır. Daha fazla RAM, bilgisayarınızın aynı anda daha fazla görev yapmasını ve daha hızlı çalışmasını sağlar. Ek RAM takarak veya mevcut bilgisayar donanımını daha büyük bellek çubuklarıyla değiştirerek performansı artırabilirsiniz. RAM, bir masaüstünde değiştirmek kolaydır, ancak dizüstü bilgisayarınıza RAM ekleme veya kaldırma talimatları için kullanım kılavuzunuzu kontrol etmeniz gerekebilir.

 

2 Sabit sürücü: Çoğu dizüstü bilgisayarda ve masa üstü bilgisayarda sabit sürücüler modülerdir ve daha büyük bir bellek kapasitesine sahip daha hızlı bir model için kolayca değiştirilebilir. Daha büyük bir sabit disk sürücüsü ile daha fazla program, müzik ve fotoğraf depolayabilirsiniz. Depolama alanını genişletmek veya dosyaları yedeklemek için bir masaüstü bilgisayara birden fazla sabit sürücü takabilirsiniz.

 

3 Optik disk sürücüsü: Yeni bir DVD yazıcı veya Blu-ray disk sürücüsüne yükseltme bilgisayarınıza yeni özellikler kazandıracaktır. Bir optik sürücünün yüklenmesi kolaydır ve aynı masaüstüne birden fazla sürücü takabilirsiniz, tek bir sürücü ana sürücü, ikinci ise bir “bağımlı” sürücüdür.

 

4 İşlemci: İşlemcinizin dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızın hızı ve performansı üzerinde büyük etkisi vardır. Ayrıca değiştirilmesi gereken çok basit bir bileşen. Bununla birlikte, yeni bir işlemci seçmeden önce, bilgisayarınızın anakartındaki işlemci soketi tipini kontrol edin. Yeni işlemcinizin uyumlu olması için bu soket tipiyle eşleşmesi gerekir. Pc Onarımı

 

5 Video kartı: Grafik işlem birimleri veya video kartları, video oyunları ve 3-boyutlu oluşturma yazılımında ağır görüntü işleme işleyen bilgisayarlar içindir. Yeni bir ekran kartı, grafik işleme yeteneğini artırabilir ve en yeni oyunları oynatmanıza veya bilgisayarınızı HDTV’nizle yüksek çözünürlüklü bir eğlence merkezi olarak kullanmanıza olanak tanır.

Standart servis tekliflerimiz uzaktan ve normal iş saatlerinde teslim edilerek tasarruf sağlanmaktadır. Bununla birlikte, talep üzerine, kuruluşunuzda yerinde güncelleme, güncelleme, taşıma veya dönüşüm hizmetleri yapabilirsiniz. Buna ek olarak, hafta sonları da dahil olmak üzere normal iş saatleri dışında hizmetler sunabiliriz.

Donanım Güncellemeleri Etkin Şekilde Yapıyoruz.

Bizi YouTube Den Takip Edin Tüm işlerimizi İzleyiniz Güncel ve aktif Olarak Sürekli Tamir Paylaşıyoruz.