Tamircigeldi Elektronik Hizmetler San. Tic. Ltd. Şti. 25 Yıllık Tecrübemiz ile
Asus,apple,hp,dell,acer,msı,casper,lenova,exper,packard bell,Samsung,LG,Philips,Sony,Sharp,Toshiba,Panasonic,JVC,Arçelik,Vestel,Beko,Grundig,Seg,Telefunken,Axen,Yumatu,Altus,Regal,Redline markalı LCD,Led Tv, Plazma ve Televizyon ve Bilgisayar ürünlerinizde oluşabilecek olan arızalarda yerinde ve hızlı bir şekilde bakım onarım tamir ve montaj gibi teknik destekleri sunmaktayız.

İstanbul merkezli kurulmuş olan firmamız Elektronik altyapısında, İstanbul ve tüm çevre semtlerde faaliyetlerine günümüz teknolojisine ayak uydurarak kendine geliştiren bir politika izlemektedir. Led Lcd Plazma televizyonların ve Bilgisayarınızın evinizin en kıymetli eşyalarından birisi olduğunu biliyoruz. Bu yüzden teknik servisimiz olarak ürünlerinizi elimizden geldiği kadar en kısa zamanda bakımını yapıyoruz. Ürünlerinizin servis edilirken taşıma ve nakliye sırasında çok sağlam bir şekilde muhafaza edildiğini unutmayın. Kaliteli servis hizmetimiz ve güler yüzlü müşteri anlayışımız bir numaralı vizyonumuzdur. Uzman teknik kadromuz ile sizlere en pratik ve en kolayca Lcd Led Plazma ve Televizyon ve Bilgisayar servisi hizmetlerini sunuyoruz. Sizlerde bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız bizlere

0533 505 60 90 – 0212 428 85 26 no’lu çağrı merkezlerimizden ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar & Televizyon Onarımı, mevcut en iyi müşteri hizmetleri onarımını sağlamaya adamıştır. Televizyon, Laptop, PC veya Mac’inizin tamir edilmesi gerektiğinde, uzun süre endişelenmeniz gerekmez! Teknisyenlerimiz, ister evde isterse iş bilgisayarı tamiratına ihtiyaç duyup duymadığınız konusunda tüm televizyon & bilgisayarlara ve araçlara ilişkin uzman kişilerdir.

  • Microsoft Windows PC Bilgisayar Onarımı
  • Apple iMac ve Macbook Bilgisayar Onarım
  • Veri kurtarma
  • Virüsler, Kötü Amaçlı Yazılımlar, Kötü Amaçlı Yazılımları Kaldırma
  • Çatlamış ve Kırık Dizüstü Bilgisayar Ekran Değiştirme
  • Televizyon Onarımı
  • Televizyon Yazılım Onarımı
  • Televizyon Panel Onarımı
  • Televizyon Kart Değişimi
  • Televizyon ile ilgili tüm işlemler Servisimizde Yapılmaktadır

Bizim avantajlarımız

Herhangi bir yer

Ofis,Ev,Firma,Yat,Villa,Dükkan olduğunuz ve bulunduğunuz noktaya gelerek hizmetinizdeyiz.

Yalnızca Kaliteli Parçalar

Sadece Orjinal Parça kullanmak sizin isteğiniz üzerine 2'el ürün kullanmak ve bilgilendirmek

Herhangi Bir Ekran Boyutu

32 İnç den 86 İnç kadar geniş ve alternatifli tüm ekranlara hizmet vermekteyiz ister monitör ister televizyon veya smart akıllı tvler hepsine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Haftanın 7 Günü

Gece ve Gündüz 7/24 Hizmet veren Tek Firmayız