Fatih Tv Servisi

Fatih Tv Servisi

Fatih Tv Servisi Alanında başarıyı yakalamış olan Fatih tv servisi farklı çözüm yöntemleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Birçok marka ve modele ait olan ürünlerinin vermiş olduğu arıza ve sorunları kısa bir süre içerisinde gideren firma, uzman personelleri sayesinde ciddi anlamda etkin bir çözüm mantığına sahiptir. Sektörün en eski kuruluşlarından olan Fatih tv servisi donanım ve teknik açısından tüm bilgi ve birikime sahiptir.

Özellikle günümüz teknolojisinde üretilen modeller, farklı fonksiyonlar içermektedir. Bu fonksiyonlar, cihazın arızalanmasında önemli bir rol oynamaktadır. Bu nedenle, firmamız tüm modellerin özellikleri hakkında araştırmalar yapmakta ve arıza kodlarını belirlemektedir.Fatih tv servisi olarak, müşterilerimizin memnuniyeti önemsemekte ve etkin bir hizmet verebilmek için farklı çözüm yöntemleri geliştirmekteyiz. Alanımızda yapılan teknolojik gelişmeleri ve değişimleri yakından takip ederek, firmamızı sürekli bir adım daha öne taşımaktayız.

Ayrıca, televizyon modellerine özel olarak, çözüm ağları geliştirmekteyiz. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan problemlerde dahil olmak üzere, tüm arıza grupları için çalışmalar yürütmekteyiz. Fatih televizyon tamiri, bölgenin tüm sokak ve caddeleri için hizmet vermektedir. Ayrıca, ekip arkadaşlarımız tarafından istediğiniz cadde veya mahalleye ulaşım sağlanabilmekte ve ürününüz kontrollü bir şekilde seviş aracına yüklenmektedir. Detaylı bilgi için, servisimiz ile iletişime geçebilir ve bizleri daha yakından tanıma şansı bulabilirsiniz. Fatih Samsung Servisi

Fatih Tv Servisi

Güvenilir İşçilik ! Hemen Arayın ! Hızlı Garantili Tv Servisi

İstanbul Geneline Hizmet Veren LCD/LED/OLED/CURVED/4k TV Lerin Televizyonların Servisidir.

0533 505 60 90 – 0212 428 85 26 No’lu Çağrı Merkezlerimizden Ulaşabilirsiniz.

Bizi YouTube Den Takip Edin Tüm işlerimizi İzleyiniz Güncel ve aktif Olarak Sürekli Tamir Paylaşıyoruz.

Fatih TV Servisi, Tüm Marka ve model Televizyonların servis ve tamir hizmetini Dürüst ve Güvenilir Tv Ustalarıyla hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Arıza Tespiti Yapılan Televizyonlar yapılmadan önce müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca Arızalı Televizyonlar Ücretsiz Evlerinizden alınarak teslimatı da ücretsiz tarafımızdan yapılmaktadır.

Tüm Parça değişimleri Firmamız Garanti Kapsamındadır.

Uzun Yılların deneyimi ile Kadırgalı Tv Ustalarında Her türden TV lerin tamir ve servis işlemleri profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Fatih Tv Servisi olarak, Smart Tv, Led Tv, Lcd Tv, Qled Tv, Plazma, Oled Tv ve Curved Tv ler başta olmak üzere her türlü televizyonların tamir ve servis işlemlerini işinde uzman ekibi ile profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

Model ve Marka Fark etmez Her türlü Televizyonun arıza tespitini giderme konusunda çok İddialıyız. Çünkü biz bu işi biliyoruz.