istanbul lg teknik servisi

istanbul lg teknik servisi

istanbul lg teknik servisi Firmamız 1997 yılında kurulmuş olup Televizyon tamiri konusunda hizmet vermektedir. TSE belgeli bir servis olan firmamız uzman teknisyenleriyle LG markalı Lcd, Plazma, Led televizyonların her türlü arızalarını kısa sürede gidermekte olup yapılan tamir işlemlerinde orjinal yedek parça ve orjinal aksesuarlar kullanmaktadır. Firmamız LG markasına özel olarak bakmaktadır.

0533 505 60 90 – 0212 428 85 26 

tamircigeldi.com 21 yılı aşan deneyimi ile LG Sertifikasına Sahiptir. Sektörde kendimizi ispatlamış olup güvenirliliğini tüketici nezdinde ispatlamıştır. İç aksamları oldukça hassas olan elektronik eşyaların kurulumu, onarımı ve parça değişiminde uzman olan kuruluşumuz sadece vermiş olduğu servis desteği ile değil satışını gerçekleştirdiği aksesuar niteliğinde ürünlerle de sıkça tercih edilmektedir. Lg marka hangi televizyon yada elektronik eşyaya sahip olursanız olun aradığınız çözüm için merkezimiz ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Anadolu yakası bölge araç filomuz ile her zaman size yakınız!

Çağrı merkezimizi arayıp hizmet talep ettiğinizde, semtinize en yakın olan aracımızı hemen size yönlendiriyoruz. Bu sayede zamandan tasarruf ederek, daha fazla mağdur olmanızı engelliyoruz. Lg tv servis araçlarının hepsi tam donanımlı tesisata ve materyale sahiptir. Yedek parça ve aksesuar stokları araçlarımızda belli sayıda mevcuttur.
Lg Tv servisi hizmet fiyatları politikamız ise ‘’ kaliteli hizmeti ucuza satın al’’ sloganından yola çıkarak, en ucuz fiyatlardır. Cazip ödeme seçeneklerimiz de mevcuttur. İster peşin ödeyerek indirimlerden faydalanın.

istanbul lg teknik servisi

Lg Tv Servis Hizmet Politikası

  • Sizlere her zaman, modern hizmet, üstün teknoloji ekipmanları ve kaliteliyi bir arada sunmaya özen gösteriyoruz.
  • Uygun fiyat, cazip ödeme seçenekleri ile bütçe dostuyuz.
  • İhtiyaçlarınızın karşılığı olarak, beklentileriniz doğrultusunda en iyi servis ve servis sonrası hizmeti sağlıyoruz.
  • Ekibimizi eğitimli, sertifikalı ve alanında uzman kişilerden oluşturuyoruz.
  • Lg yetkili servisi donanımlı ve geniş araç filosu ile yılların deneyimini, güler yüzü ve garantili hizmet politikasıyla siz değerli müşterilerine sunmaktadır.
  • Ürünlerinizde kullandığımız yedek parça ve aksesuarlar garanti kapsamındadır.
  • Acil durumlarınızda nöbetçi personellerimiz sayesinde istediğiniz zaman Lg tv servis hizmeti talep edebilirsiniz.
  • Sadece hizmet talep etmek için değil, kullandığınız cihazlar hakkında yöneltmek istediğiniz bir soru olduğunda da çağrı merkezlerimizi arayıp bilgi talep edebilirsiniz. Elemanlarımız severek sizlerle ilgileneceklerdir. İstanbul Tv Servis Hizmetleri

Güvenilir İşçilik ! Hemen Arayın ! Hızlı Garantili LG Servisi

İstanbul geneline hizmet veren LCD/LED/OLED/CURVED/4k TV lerin televizyonların servisidir.

0533 505 60 90 – 0212 428 85 26  no’lu çağrı merkezlerimizden ulaşabilirsiniz.

Bizi YouTube Den Takip Edin Tüm işlerimizi İzleyiniz Güncel ve aktif Olarak Sürekli Tamir Paylaşıyoruz.