istanbul tv servis hizmetleri

istanbul tv servis hizmetleri

istanbul tv servis hizmetleri Her Ne Marka Olursa Olsun Televizyon Tamiri Bizim İşimiz!

istanbul tamircigeldi.com LCD Plazma TV YETKİLİ Servis Hizmetleri sadece elektronik teknisyenlerinden oluşan profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan tecrübeli personelimiz sorunların en kısa sürede en teknolojik yöntem ile çözülmesini sağlamaktadır. Hizmet prensiplerimiz arasında önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak olmaktadır. Bu nedenle hizmet ağımızı her geçen gün daha da yaygınlaştırmaktayız.

İstanbul Tv Servis Hizmetleri Tüm Tv marka ve modellerinin teknik arızalarını anında çözüyoruz bunun için gerekli olan tüm yedek parçaları atölyemiz dahilinde bulunduruyoruz, Lcd Plazma tv teknik servis hizmetleri

İstanbul Lcd Plazma LED Tamir Servisi Atölyemiz İstanbul radyo tv tamircileri derneği üyesi olup  yetkili servis olarak hizmet vermektedir.

Uzman Teknisyenlerimiz Kafanızda Hiçbir  Soru İşareti Bırakmayacak.

İddia Ediyoruz Tv Tamir Konusunda İstanbul’un En İyi Teknik Ustaları İle Çalışan Yetkili Servislerden Bir Tanesiyiz.

istanbul tv servis hizmetleri

Lcd, Plazma LED niz var arıza yaptı ve teknik servis arıyorsunuz ama LCD LED tamiri yapabilecek yeterli donanıma sahip firma bulamıyorsunuz!!!  tam yerindesiniz, teknolojinin bizlere sunduğu tüm nimetleri bünyesinde barındıran tv tamir servisimiz İstanbul Avrupa yakasında deneyimli teknik kadrosu ile hizmetinizde.

Elektronik ev aletlerinin sizin için Değerli, Evinizde bir gün bile olmazsa olmazlardan olduğunun bilincindeyiz! Bu nedenle Tüm onarımları aynı gün içerisinde gerçekleştirip yine aynı gün siz değerli Müşterilerimize teslimatını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Home Office sistemimiz ile 24 saat size hizmet verebilme imkanı sunuyoruz.

istanbul tv servis hizmetleri

Özellikle Televizyonlarınızı  atölyeye almadan yerinde onarımını gerçekleştiriyoruz.Eger Arızası atölyeye alınması gerekirse alarak en kısa süre içerinde yapıp sizlere teslim etmeye çalışıyoruz genelde 48 saat içerinde işlem tamamlanıyor.

               Uzman Teknisyenlerimiz Kafanızda Hiçbir Soru İşareti Bırakmayacak.

Bizde asla bir cihaz için bu cihazın onarımı tamiratı mümkün değil denmez, mutlaka bir çözüm yolu bulunur. Size dönüşü uzun zaman alacaksa geçicide olsa konsiniye bir ürün bırakılıp memnuniyetiniz sağlanır. 

Servisimiz tarafından Tamiratı gerçekleştirilen  televizyonlarınız en az 3-4 saat arası çalıştırılıp test edildikten sonra size gönderilir. çoğu meslektaşımız ekranda görüntüyü gördüğü an işlemin bittiğini düşünüp hemen paketleyip gönderir, normal şartlarda yapılmaması gerekir acele ile yapılan birçok işte olduğu gibi elektronik onarımınında acelesi olmaz.

istanbul tv servis hizmetleri

 Televizyon sahibi (müşterimiz)cihazın arızası ile ilgili mutlaka tarafımızca bilgilendirilir, daha sonra oluşabilecek arızalar hakkında da  bilgilendirilir ve gerekiyorsa bunun için, de müdahalede bulunulur tamiratı gerçekleştirilir, örnek verecek olursak kişiye danışmadan müdahlede bulunulup çalışır duruma getirildikten sonra tüketici aranıp şu kadar masrafınız var demek son derece yanlıştır çünkü birisi için makul olan bir ücret diğeri için fazla olabilir ve cihazın iadesini istiyebilir, çalışır hale getirilip tekrar eski haline döndürmekte ekstra maliyet çıkarabilir

Donanımın içinden çıkan eski bozuk elektronik  parçalar müşterilerimiz istediği taktirde kendilerine verilir, yada fabrika iadeli bir parça ise kendilerine gösterilip merkeze iadesi daha sonra gerçekleştirilir. Bunu yapmaktaki amacımız sektöre olan güvensizlik ortamının olabildiğince önüne geçip şeffaflaştırmak

 Çalışanlarımız cihazın onarım tarihi ve garanti  süresi ile ilgili belge düzenleyip onarımı yapılan arızalı Televizyonun sahibine verir.(tarafımızca  onarımı gerçekleştirilmişse 1 yıl garanti verilir özel durumlarda bu süre iki yıla kadar çıkarılabilmektedir) garanti belgesinin bir kopyası arşivimizde bekletilir ancak ne olur ne olmaz diye tüketiciye verilen kopyanın beyan edilen süreç içinde kaybetmemesi söylenir

 Arıza bakım ve servis ücretleri ancak cihaz müşteriye teslim edildikten sonra alınır. Bazı kendini bilmezler peşin para alıp nasıl olsa parasını aldım onarımı geciktirebilirim ciddiyetsizliğindedirler.

istanbul tv servis hizmetleri

 Gerektiğinde eğer Televizyonun arızası ev yada işyerinizin elektriksel probleminden kaynaklanmış ise cihaz tekrar aynı yerde çalıştırılmadan önce yerin elektriksel ölçümlerinin kontrolü teknik servis personelimiz tarafından ciddiyetle yapılır.

 Servisimiz tarafından verilen garanti  süresi içinde arıza yapan ekranlardan kesinlikle ekstra herhangi bir ücret talep edilmez(onarılan arıza dışında bir  problem yaratmış ise sadece değişen parçaların ücreti talep edilir işçilik  alınmaz).

Hızlı ve yerinde cihaz bakım  arıza tespitiyle İstanbul Avrupa yakasının tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren teknik servisimiz müşterilerimize kaliteli garantili güvenilir hızlı bir hizmet  vermektedir, siz değerli müşterilerimizden aldığımız güvenle yolumuza emin  adımlarla devam ediyoruz. Bize güvenip cihazlarını teslim eden müşterilerimize  teşekkür ediyor bu güven karşısında bizde işimizi en iyi şekilde yaptığımıza  inanıyoruz.

istanbul tv servis hizmetleri

İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakası tamircigeldi.com TV ve Bilgisayar 1997 senesinde hizmete açılmış olup halen tüm Avrupa yakasına özgün ve farklı yetkili servis kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir, günümüz teknolojilerini yakından takip eden teknik servisimiz Elektronik ile ilgili her türlü cihazlarınız için çözüm üretmeye devam etmektedir, Elektronik tamirinde çok önemli olan orijinal yedek parça kullanımı firmamızın en önemli kurallarından bir tanesidir, Dikkat ettiğimiz bir diğer önemli kural ise cihazlarınızı iki(2) iş günü içinde onarımını yapıp aynı gün içerisinde yerinize teslim etmek..

Bir diğer önemli farkta Tv tamir servisimizde cihaz markasına göre kendi kategorisinde uzmanlaşmış deneyimli teknik kadro ile çalışıyor olmamız. Bu sayede tamir onarım ve bakımları çok daha kısa sürede çözümlenip gerekli müdahalede bulunulabiliyor, Ayrıca Türkiye’deki çoğu merkez servis atölyelerinde bulunmayan her türlü devre test ölçüm cihazlarının mevcut olması, bu test ölçüm cihazlarının desteği ve yardımı sayesinde televizyonlarınızda daha sonra meydana gelebilecek arızaları görebilme şansına sahip olabilmemiz, bu nedenle evinize sık sık tamirci çağırmaktan kurtulmuş olursunuz.

istanbul tv servis hizmetleri

Problemli cihazlarınızın arıza tespiti yapıldıktan sonra arızalı parça ve tamir ücreti hakkında cihaz sahibi bilgilendirilir, Ve ancak Müşterinin talimatı üzerine cihaz onarımına geçilir, fiyat konusunda kişinin onayı alınmazsa herhangi bir ücret talep etmeksizin kendilerine iade edilir, iade işlemi sırasında birçok elektronik servis firması iade olacak işleri gereğinden fazla bekletir aynı yöne başka bir servis alındığında bu işlemi gerçekleştirir.

İstanbul Avrupa Yakasında Servis Hizmeti Verdiğimiz İlçelerden Bazıları

Avcılar televizyon tamiri, Arnavutköy televizyon tamiri, Bağcılar televizyon tamiri, Bahçelievler televizyon tamiri, Bakırköy televizyon tamiri, Başakşehir televizyon tamiri, Beşiktaş televizyon tamiri, Bayrampaşa televizyon tamiri, Beylikdüzü televizyon tamiri, Beyoğlu televizyon tamiri, Büyükçekmece televizyon tamiri, Esenler televizyon tamiri, Esenyurt televizyon tamiri, Eyüp televizyon tamiri, Fatih televizyon tamiri, Gaziosmanpaşa televizyon tamiri, Güngören televizyon tamiri, Kağıthane televizyon tamiri, Küçükçekmece televizyon tamiri, Sarıyer televizyon tamiri, Silivri televizyon tamiri, Şişli televizyon tamiri, Zeytinburnu televizyon tamiri, Şirinevler televizyon tamiri, Yenibosna televizyon tamiri, Yeşilyurt televizyon tamiri, Yeşilköy televizyon tamiri, Ataköy televizyon tamiri, Eminönü televizyon tamiri, bu ilçelerden hangisinde oturuyorsanız oturun bir telefonunuzla en kısa sürede araçlarımızdan birini size yönlendirip çağrılarınıza yanıt veriyoruz.

istanbul tv servis hizmetleri

Bilmeniz gerekirki Lcd plazma ve LED ekranları darbelere dayanıklı değillerdir (plazma Televizyonlar bu konuda biraz daha avantajlı durumda) en ufak çarpmalara veya sıvı temasında bozulabilecek elektronik cihazlardır, Önerimiz ne ıslak bez nede yüzey temizleyici spreylerle temizlemeye çalışmayın. Bu yönde bizleri arayıp kırılmış Lcd ekranı tamir ettirmek isteyen müşterilerimize buradan da belirtmekte fayda vardır diye düşünüyoruz, ekranı kırılmış televizyonun tamir maliyeti yüksek olmakla beraber bazı modellerin panellerinide maalesef Türkiye piyasasında bulmak mümkün olmayabiliyor, bu yüzden eskisini tamir ettirmektense en mantıklı yol yeni cihaz alma girişimidir.

Sony Tv Tamir, Vestel Tv Tamir, Arçelik Tv Tamir, Beko Tv Tamir, Grundig Tv Tamir, Samsung Tv Tamir, Philips Tv Tamir, Toshiba Tv Tamir, Siemens Tv Tamir, Panasonic Tv Tamir, Telefunken Tv Tamir, Loewe Tv Tamir, Saba Tv Tamir, Profilo Tv Tamir, Lg Tv Tamir, Daewoo Tv Tamir, Sharp Tv Tamir, Fujitsu Tv Tamir, Sunny Tv Tamir, Crea Tv Tamir, Diboss Tv Tamir, Bang Olufsen ürün markasına göre uzmanlaşmış deneyimli kadro.

istanbul tv servis hizmetleri

Tamircigeldi.com LCD Plazma Servis Hizmetleri sadece elektronik teknisyenlerinden oluşan profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan tecrübeli personelimiz sorunların en kısa sürede en teknolojik yöntem ile çözülmesini sağlamaktadır. Hizmet prensiplerimiz arasında önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak olmaktadır. Bu nedenle hizmet ağımızı her geçen gün daha da yaygınlaştırmaktayız. İstanbul Tv Servis Hizmetleri

LCD Tv tamiri Pek çok teknik servisten farklı olarak yerinde hizmet faaliyetlerimiz ile bozulan görüntü sistemi onarımını ev yahut işyerinizde yapmaktayız. Sizden gelen talep doğrultusunda atölyemizde de tamirattan geçirebilmekteyiz. İstanbul genelinde kurum ve kuruluşlara da elektronik teknik servis hizmeti vermekteyiz. Üstelik onarım çalışması yaptığımız hizmet ağımız bununla da sınırlı değil! Haftanın her günü hizmet veren 4 ayrı ekiple (pazar günleri tek ekip) sizlere sorunsuz bir teknik servis olanağı sunmaktayız.

Aldığınız ürün çok kaliteli olabilir alırken bunları özellikle araştırmış olmanız gayet normaldir ama bunun yanında son kararı vermeden alacağınız ürünün servis kalitesinide mutlaka araştırmanızda fayda vardır.

istanbul tv servis hizmetleri

Tamircigeldi.com olarak hizmet veren firmamız Yapanel Tamircigeldi İstanbul avcılar ve güngören ilçesinde faaliyet göstermektedir. Konusunda uzman bir kadro ile çalışan servisimiz TSE belgeli bir elektronik servistir. Günümüz bütün marka ve model Lcd, Led, Plazma Televizyonların tamir bakım ve montaj işlerini profesyonel olarak yapmaktadır. Tamircigeldi Hastanesi olarak arızalı cihazlarınızı adresinizden teslim alıyoruz ve tamir işlemleri bittikten sonra tekrar adresinize garantili olarak teslim ediyoruz. Bu doğrultudaki hizmetlerimiz İstanbul un bir çok ilçe ve semtine verilmekte olup her türlü Televizyon arızalarında servisimizden bu konuda danışmanlık hizmetide alabilirsiniz.

Bizi YouTube Den Takip Edin Tüm işlerimizi İzleyiniz Güncel ve aktif Olarak Sürekli Tamir Paylaşıyoruz.