LCD ve LED Tv Onarımı

LCD ve LED Tv Onarımı

LCD ve LED Tv Onarımı Diğer birçok onarım sorunlarının aksine yazılımın arızalanmasını gerektirebilir, bir mobil aygıttaki kırık camın teşhisi kolaydır. Yüklemek de kolaydır. Düşmelerden ve düşmelerden kaynaklanan çatlamış monitör ekranları yaygın. Çatlak bir ekranın düzeltilmesinin tek yolu çok hızlı bir şekilde değiştirilmesidir. Çatlaklı ekran genellikle bilgisayar cihazın işlevini etkilemez ve sahipler basitçe çatlaklara dikkatini dağıtmayı öğrenirler Ancak, bu tehlikeli olabilir.

LCD VE LED MONİTÖRÜN ONARIMI

Çatlak ekranınızı telefona daha fazla zarar vermeden tamir etmenin en iyi yolu profesyonel bir tamir servisine göndermektir. lcd ve led Onarımı’ndaki eğitimli teknisyenler ekranınızı hızlı ve güvenli şekilde düzeltebilirler. Yerel bir mağazaya girerseniz, beklerken ortak onarımlar yerinde düzeltilebilir. Bekleyecek vaktiniz yoksa tamir onarılabilir. Yolunuzdan uzak durmak için zamanınız yoksa, sadece aramanız veya randevu oluşturmanız yeterli. Ekranınızı düzeltip size tekrar aynı şekilde getirilip kurulacaktır sizede keyfini sürmek kalıcak.

Garantili Onarım

Yaptığımız tüm onarım işlemlerinde 1(bir) yıl süreyle parça ve işçilikler garanti altındadır. Herhangi bir arıza yinelemesi anında bize başvurmanız yeterlidir.

0533 505 60 900212 428 85 26
No’lu Çağrı Merkezlerimizden Ulaşabilirsiniz.

Panel Onarımı

Sıvı teması, malzeme yorgunluğu gibi sebeplerle, LCD – LED TV’nizin panelinde arıza oluşabilir, böyle durumlarda artık panelinizin arızalı parçalarının onarımı mümkün. Arıza anında, ekranda kararma, dikey bant, dikey çizgiler, renk kaymaları, yatay bant, tek piksel çizgi, ARTI seklinde çizgi gibi muhtelif semptomlar görülmektedir. Bu gibi durumlarda Türkiye genelindeki servislerimize veya ( 0 212 428 85 26 ) numaralı telefonumuzdan bize başvurunuz. Led Tv Tamircisi

Nasıl onarım hizmeti alacağım?

Panel arızası olduğu durumda, televizyonunuzun arıza aındaki fotoğraflarını, ve marka model bilgisini de hazır edin. Bunun ardından yaşadığınız bölgede anlaşmalı servis noktamız olup olmadığını kontrol edin. Anlaşmalı servis noktamız yoksa ( 0212 428 85 26 ) numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. İlgili teknik personelimiz cihazın marka model bilgisi, ve arıza resimlerini sizden elektronik posta veya Whatsapp yolu ile ulastırmanızı isteyeceklerdir. Değerlendirmenin ardından %99 doğruluk oranı ile cihazınızın onarılıp onarılamayacağı, ve onarım tutarına dair bir tahmini maliyet bilgisi alırsınız. Cihazın ulaştırılması ile onarım başlar, onarılan cihazın teslim edildiği günden itibaren garanti süresi başlamaktadır.

Makina Parkımız

Atölyelerimizde, panel onarımı için yüksek teknolojili ekipmanlar kullanmaktayız. Bonding Makinaları: Panel, panel sürücü kart ve bunların arasındaki COF (chip on film) malzemenin yeniden montajı esnasında, gerekli basınç ve sıcaklık parametrelerini uygulayan temel ekipmandır. Panel onarımında dünyada yaygınlıkla bu ekipman kullanılır. Sıvı teması veya malzeme yorgunluğu, yüksek sıcaklık nedeniyle arızalanan panel sürücü kart, COF bu ekipman ile değiştirilir. Cam İçi Lazer Onarım makinaları: Arıza, fiziksel olarak erişilemeyen, cam altında kalan bölgedeyse, lazer makinasını kullanarak onarım yapabilmekteyiz. Bu sayede, dikey ve yatay tekil çizgi, artı çizgi ve kimi katlamalı görüntü arızalarını da onarabilmekteyiz.

Bizi YouTube Den Takip Edin Tüm işlerimizi İzleyiniz Güncel ve aktif Olarak Sürekli Tamir Paylaşıyoruz.