Nişantaşı Tv Servisi

Nişantaşı Tv Servisi

Nişantaşı Tv Servisi Sektörün lider bir firması konumunda olan tv servisi, gerek deneyimli personelleri ile, gerekse sağlamış olduğu müşteri memnuniyeti sayesinde hizmet alanlarını her geçen gün geliştirmektedir. Firma, televizyon tamiri konusunda yıllardır özel sektörde hizmet vermektedir. Başta Samsun, Lg ve Beko markalar olmak üzere, tüm televizyon türlerini kısa bir süre içerisinde tamir etmektedir. Özellikle teknik ve elektriksel nedenlerden dolayı arıza veren ürünler çözüm merkezinde yapılan incelemeler sonrasın da tespit edilmektedir. 

tv servisi alanında uzman bir ekibe sahiptir. Firma bünyesinde görev yapan tüm bireyler, elektronik konusunda eğitim almakla beraber, televizyon tamiri noktasında yeteri düzeyde bilgi ve birikime sahiptir. Özellikle de ana kartlarda yaşanan sorunlar, tv servisi tarafından profesyonel bir şekilde çözülmekte ve ürünün eskiye nazaran daha kaliteli bir hizmet vermesi sağlanmaktadır. Bölgenin değişik yerlerinde daima hazır olarak bekletilen ekipler sayesinde, istenilen adreslere kısa bir sürede ulaşılmaktadır. Sorun çıkartan ürünler özel ambalajlar ile paketlenmekte ve araca yüklenmektedir.

Nişantaşı Tv Servisi

Nakliyat sırasında arzalı televizyonlara herhangi bir zarar gelmemesi için her türlü önlem de alınmaktadır.Tv TamiriArızalı televizyon modelleri tv servisi çözüm merkezine getirilmektedir. Arıza tespit aşamalarına başlanmadan önce ürünün marka ve modeli belirlenmektedir. Bu sayede markanın geçmişte ki rutin sorunları araştırarak söz konusu arızanın kısa bir süre içerisinde çözülmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca teknolojik imkanlar ile donatılmış olan çözüm merkezi, bilimsel işlemler ile tamiratın gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Özel arıza kodları, akıllı programlar ve üst düzey bilgisayar teknoloji, yine tv servisi ekipleri tarafından sorunun çözümü sırasında kullanılmaktadır. Ayrıca arıza sorununun ortadan kalkması ile birlikte test sürecine geçilmekte ve aynı problemin tekrar yaşanması engellenmektedir.

Sektörün beklentisi olan hizmet kalitesi ile çalışmalarına devam eden firma, gelişen teknolojiyi de yakından takip etmektedir. Özellikle de piyasaya yeni sürülen ürünlerin arıza kodları erkenden araştırılmaktadır. tv servisi tecrübe konusunda da oldukça iddialıdır. Bugüne kadar sayısız sorunu kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırmıştır. Taksim Tv Servisi

Güvenilir İşçilik ! Hemen Arayın ! Hızlı Garantili Tv Servisi

İstanbul Geneline Hizmet Veren LCD/LED/OLED/CURVED/4k TV Lerin Televizyonların Servisidir.

0533 505 60 90 – 0212 428 85 26 No’lu Çağrı Merkezlerimizden Ulaşabilirsiniz.

Bizi YouTube Den Takip Edin Tüm işlerimizi İzleyiniz Güncel ve aktif Olarak Sürekli Tamir Paylaşıyoruz.