philips tv standby ışığı yanmıyor

philips tv standby ışığı yanmıyor

philips tv standby ışığı yanmıyor, Tv Ses Var Görüntü Yok Ne Yapmalıyım Televizyonunuzun Belli Bir Zaman Sonra Ekranın Flaş Yapması Ve Gelip Gitmesi Bu Ledlerin Bir Ömrü Ve Kullanım Süresi Olmasından Kaynaklıdır Bu Ledler Ortalama 30.000 Saat Olarak Çalışmaktadır Bu Süre Led Chip Üretici Firma Tarafından Verilen Ve Analiz Edilmiş Bir Süredir Bu Süre dolunca Ledler Flaş Yapar Ve Aç Kapa Ekran Gelme Gitme Yapmasına Sebeb Olur Çözüm Tüm Ledlerin Değişmesi Ile Arka Işık Ayarının Kısılması Ile Uzun Süre Ledler Çalışmaktadır Tamircigeldi Olarak Ekibimiz Televizyonunuzu Evinizde Gelip Yapıyor Bu Işlem 1 Saaat 20 Dk Sürüyor Ve Orjinal Ve Ithal Led Seçeneği Sunuyoruz Sizin Belirtmiş Olduğunuz Led Evinizde Gelip Yapılıyor Tv Ses Var Görüntü Yok Ne Yapmalıyım Çözüm Tamircigeldi.com Bizi Tercih Ettiginiz Için Teşekkür Ederiz Online Randevu Tıklayıp Alınız

Philips android tv standby yanmıyor Model : 43PUS6401/12 Yapıyoruz Video İzleyiniz

Evde Servis Onarım

Evde hizmet vermekteyiz.

Tüm Kredi kartlarına peşin fiyatına taksit seçeneği

İSTANBUL  AVRUPA –  ANADOLU Yakasına Hizmet Vermekteyiz.

LCD/LED/OLED/CURVED/4k televizyonların servisidir.

Güvenilir İşçilik ! Hemen Arayın ! Hızlı Garantili !

Lg – Samsung – Philips – Panasonic – Sony

Arçelik – Vestel – Awox – Axen – Beko – Grundig hilevel – Hitachi – Jvc – Techwood – Redline

Regal – Saba – Telefunken – Toshiba – Woon Yumatu – Sharp – Seg – Sunny – Skytech

WhatsApp 0533 505 60 90 televizyonun arkasındaki etiketi resmini çekip atmanız fiyat almanız için önemlidir. Philips Tv Servisi

Dikey Yatay çizgiler Panel (CAM) arızasıdır.

Bu yüzden evde yapılmaz atölyede alınıp yapılır teslim edilir.

Yapışkan panel Evde yapılmaz alınır atölye de yapılır teslim edilir Maksimum 2 iş günü Teslim edilir.

0533 505 60 90 Tıkla Hemen Arayın

0212 428 85 26 Tıkla Hemen Arayın

Bizi YouTube Den Takip Edin Tüm işlerimizi İzleyiniz Güncel ve aktif Olarak Sürekli Tamir Paylaşıyoruz.

İstanbul TV Tamir Merkezi televizyon tamircisi olarak çok uzun yıllardır sektörün içerisinde yer alan bir fimayız. Tamircigeldi.com olarak verdiği hizmetler ile istanbul tv tamir merkezi televizyon tamircisi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bizimle iletişime geçmeden televizyon tamir merkezi için başkaları ile irtibat kurmamanızı öneriyoruz.

İstanbul TV Led değişimi, TV Ekran değişimi konusunda son derece profesyonel bir ekibe sahibiyiz. Televizyonunuza zarar vermeden tamir ve değişim hizmetini hızlı bir şekilde sunmaya çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz arasında televizyon tamiri, tv ekran tamiri, tv ekran değişim, tv led değişimi bulunmaktadır. Televizyon tamiri fiyatları konusunda bizi hemen arayın. 

26 yıldır İstanbul’da televizyon servisi olarak hizmet vermekteyiz. Led tv, lcd tv 4K tv panel ve arızalarını yapmaktayız.