Toshiba tv servisi

Toshiba tv servisi

Toshiba tv servisi sizlere cihazlarınızın kurulumu, montajı, ayarlarının yapılması ve kaliteli servis, İstanbul içerisinde hızlı bir servis ve arıza, onarım ve bakım hizmetleri sağlamaktayız.

0533 505 60 90 – 0212 428 85 26 

Toshiba tv servisi talebinde bulunan müşterilerimizde sıkça karşılaşılan arızalar ve sorular:
Televizyonum açılmıyor!, Televizyonum kanalları göstermiyor!, Televizyon kumandası çalışmıyor! Kırmızı ışık hatası! Ekranda çizgiler var! Televizyonum başlamıyor starting sorunu!, Kanallar sinyal alınamıyor!, Sinyal zayıf!, televizyonum internete bağlanmıyor!, Televizyon kanalları güncellemek!, 3d led tv kuramıyorum!, Tv sesi çıkmıyor!, Televizyon bakımı nasıl yapılır?, LED, LCD veya plazma aşırı ısınıyor!, Televizyondaki renkler kötü görünüyor!, Ses ayarları sorunu!, Işık yanmıyor!, Televizyon kapanmıyor!, Yazılımını güncelleyemiyorum! Gibi soruların cevaplarını öğrenmek ve servis desteği almak istediğiniz konularda sizleri memnun etmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.
LCD, LED veya Plazma televizyonlarınızı yılda en az 1 defa bakım yaptırmanızı öneririz.
Toshiba tv servisi yararlanmak için aşağıdaki iletişim bilgilsini kullanarak servis detek alabilirsiniz sağlayabilirsiniz.

Önemli Not : Lütfen Servisimizi aramadan önce size ulaşabileceğimiz bilgilerinizi hazır ediniz. Servisimiz adresinizi ve telefonuzu aldıktan sonra hızlı bir şekilde arıza yöneleceklerdir.

Toshiba tv servisi

TV servisimiz Toshiba LCD Ve LED Tamir hizmetine 1997 senesinde başlayıp halen Televizyonlar için servis hizmeti vermeye devam etmektedir, İstanbul’da en  iyi işçilik en hızlı servis ve en iyi fiyat avantajlarıyla kaliteli teknik servis hizmeti veren firmamızın bu avantajlarından yararlanmak için bize bir alo demeniz yeterli olacaktır.

Güvenilir İşçilik ! Hemen Arayın ! Hızlı Garantili Toshiba Servisi

İstanbul geneline hizmet veren LCD/LED/OLED/CURVED/4k TV lerin televizyonların servisidir.

0533 505 60 90 – 0212 428 85 26  no’lu çağrı merkezlerimizden ulaşabilirsiniz.

Toshiba Tv teknik servis merkez atölyemizde ilçelere göre gruplandırma yapılarak servis elemanı yönlendirebiliyoruz bu ilçeler Avcılar, Beylikdüzü, Başakşehir, Esenyurt, Küçükçekmece, Bağcılar, Bahçelievler, Güngören, Bakırköy, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Esenler, Fatih, Beyoğlu, Beşiktaş, Şişli, Kağıthane, Arnavutköy, Büyükçekmece, Sarıyer, Sultangazi ve bu ilçelere bağlı olan semtler.  Yetkili Tv servis hizmeti işi yapan İstanbul Avrupa Televizyon tamir servisi Toshiba tv tekniğinin zamanla tümüyle değişmesini başından beri takip edip bu değişimden kendine düşen tamir kısmı için onarım malzemesi yedek parça değişimi ve personelin yeni tekniğe ayak uydurabilmesi için gerekli eğitimi alabilmeleri için imkan sağlıyoruz,

Toshiba Tv tamiri yapan firmalardan farklı olarak yetkili teknik servisimiz arızaları olabildiğince hızlı onarabilmekte ve yine olanca hızıyla kullanımınıza sunmaktadır, Bir teknik serviste olması gereken tüm ekipmana sahip firmamızın bünyesinde yeteri kadar personel yeteri kadar tamir takımı ve fazlasıyla yedek parça stoğunun yanında toshiba Tv ana kartlarında meydana gelen arızaların birçoğunu kartı yenisi ile değiştirmeden onarımını mümkün kılabiliyor kartlarda sık arızalanabilen hdmi, ses, işlemci, eeprom ve flash entegrelerini yenisi ile değiştirip tüketicileri yüksek maliyet ödeme sıkıntılarından kurtarıyoruz.

tv servisi

Televizyon icat edildiği günden bu yana toplum içerisinde büyük bir yer edindi. Televizyonlar dünyanın haber almanın ve görüntüyü büyük kitlelere ulaştırmanın en önemli aracısıdır. Teknolojinin gelişip bilgisayarların veya akıllı telefonların piyasaya çıkması dahi televizyonları hiçbir zaman ikinci plana atmadı bu nedenle meslek bilincinin farkında olan bizler İstanbul , Fatih, Şişli, Avcılar, Beşiktaş, Eyüp, Kağıthane, Bayrampaşa, Esenyurt, Esenler, Beylikdüzü, Bahçelievler, Bakırköy, Bağcılar, Zeytinburnu, Güngören, Beyoğlu başta olmakla beraber tüm yakaya servis gönderme imkanı sunuyoruz.

Televizyonlar her zaman güncelliğini ve önemini korumaya devam etti. Aksine televizyonlar da teknolojiye ayak uydurarak kendini geliştirdi. Eski tüplü televizyonlar evlerde seyrek görülmeye başladı. Televizyonun görüntü kalitesinin artması da teknolojinin sayesinde oldu. Artık evlerimizde televizyon izlerken görüntüleri daha gerçekçi hatta üç boyutlu olarak görebiliyoruz. Televizyonların işlevi son teknoloji ile tahmin edilenden fazla gelişti.

tv

Öncelikle tüplü televizyonlardan vazgeçildi. Tüplü televizyonlardan vazgeçilmesinin en büyük sebebi tüplü televizyonların kapladığı yer oldu. İnce televizyonlar gün geçtikçe yayılmaya başladı. Televizyon üreticileri de daha ince televizyonlar üretebilmek için adeta birbirleri ile yarışır hale geldi. Evin en güzel yerine yıllardır sahip olan televizyonlar duvarlarda da kendilerine yer bulmaya başladı. Hatta artık üretilen akıllı televizyonlar bir anlamda bilgisayar işlemi görmeye başladı. İnternete bağlanan televizyonlar da günümüz teknolojisinin en son ürünü oldu.

Televizyonlarda teknoloji ilerledikçe fiyatlar da paralel olarak artmaya başladı. Televizyonların teknolojiye entegre olma derecesine göre televizyonlara fiyat biçilmeye başladı. En teknolojik televizyon en pahalı televizyon haline geldi. Bu dönüşüm özellikle orta seviye ve dar gelirli ailelere yük olmaya başladı. İnsanlar televizyonlardan en iyi görüntüyü beklerken aynı zamanda da en çok fiyatı ödemeye başladı. Teknolojinin bu seviye de ilerlemesi ve televizyon fiyatlarının artması bozulan televizyonların atılıp yenisinin alınmasını da imkânsızlaştırdı. Yeni nesil televizyonları pahalı fiyata alan aileler aldıkları yeni televizyonları uzun süre kullanmak ister. Bu sebeple de televizyon tamiri de büyük önem kazandı. Eskiden yıllarca görevini iyi bir şekilde ifa eden tüplü televizyonlar bozulduğu takdir de kolaylıkla tamir edilebiliyordu. Yeni televizyonların teknoloji ile çok içli dışlı olması sebebiyle televizyon tamiri yapacak nitelikli kişiler de zor bulunur hale geldi. Tv Servisi

tv servisi

tamircigeldi elektronik servis hizmetleri olarak biz de eski televizyon tamir anlayışını geride bırakarak, yeni bir tarz olarak hizmet vermeye başladık. Neredeyse her marka televizyon tamiri için kendi alanlarında uzman olan kişilerin çalıştığı firmamızda, müşteri memnuniyeti bizim için en önemli ilkedir. Bu sebeple televizyonlarınızı tamir ederken, uzmanlarımız tarafından öncelikle sizlerin gözü önünde hasar ve arıza tespiti yapılmaktadır. Aklınızda hiçbir soru işareti kalamaması için yapılan bu işlem Türkiye’ de tektir. Daha sonra arıza durumuna göre sizlere fiyat çıkarıyoruz. Bu fiyatı kabul ettikten sonra arızaları gidermeye başlıyoruz.

Toshiba marka plazma, lcd ve projeksiyon televizyonlarını itina ile tamir ediyoruz. Toshiba servisi yanı sıra diğer marka televizyonlar konusunda da uzmanlarımız firmamız bünyesinde çalışmaktadır.

Bizi YouTube Den Takip Edin Tüm işlerimizi İzleyiniz Güncel ve aktif Olarak Sürekli Tamir Paylaşıyoruz.