Veri Yedekleme ve Kurtarma

Veri Yedekleme ve Kurtarma Verileriniz bilgisayarınızdaki en önemli şeydir. Aile fotoğrafları, önemli vergi dokümanları, sanat parçaları, grubunuzun müziği, hassas araştırma kağıtları veya başka bir şey olsun, kaybetmek bu sadece bir seçenek değildir.

Veri Yedekleme ve Kurtarma

Ne yazık ki, bilgisayarlar başarısız ve sıklıkla başarısız oluyorlar. Bir şey yanlış gitmeden önce bir veri yedekleme planı koymak, sorumluluk sahibi bir bilgisayar kullanıcısı olarak üstleneceğiniz en önemli görevlerden biridir.

Veri kaybının çok zor bir deneyim olabileceğini biliyoruz. Bu nedenle, önemli dosyalarınızı geri almanız mümkün olduğunca kolaylaştırılmasını istiyoruz:

  • “Veri yok, ücret yok” politikası – önemli verilerinizi kabul edilebilir bir fiyatla geri almazsak ödeme yapmazsınız
  • Ücretsiz değerlendirme ve gelen kargo
  • SOC 2 Tip II güvenlik denetimi yapılan tesisler
  • Bilgisayar bilimcileri, mekanik ve elektrik mühendisleri de dahil olmak üzere veri kurtarma uzmanlarının dünya standartlarındaki ekibi
  • 14.000 ft2 veri kurtarma laboratuarı
  • Kurumsal veri kurtarma uzmanları

Veri Yedekleme

Önemli kişisel verilerinizi (fotoğraflar, videolar, belgeler, okul çalışması vb.) Diske yüklemenize ve herhangi bir zorluk çekmeden bulutunuza yardımcı olmanıza yardımcı olabiliriz. Verileriniz yedek mi oluyor? Verileriniz otomatik olarak yedekleniyor mu? Verileriniz dışarıda yedekleniyor mu? Veri yedeklemeniz herhangi bir tarih veya saatten geri yüklemenizi sağlayarak dosya sürümü sunmakta mıdır? Yedekleme kurtarma işleminizi hiç denediniz mi? Çocuk bilgisayarlarınız, mobil cihaz bilgileriniz ve aile arşivleriniz ne durumda?

Computer Repair, hırsızlık veya sürücü arızası yüzünden çok değerli aile fotoğrafları ve videoların kaybolduğunu gördü – müşterilerimizi birinci sınıf veri yedekleme ve kurtarma çözümleri ile koruyoruz. Verilerinizi bir sabit sürücüye veya buluta yedeklemenize yardımcı olabiliriz.

Veri Kurtarma Sürecimiz

Burada, Bilgisayar Onarımı’nda, ücretsiz gelen gelen nakliye, ücretsiz ücret almayan değerlendirmeler ve firma fiyat teklifleri sunuyoruz. Hizmetlerimiz İçin ödeme yapmaya başlamadan önce tüm İyileşme hedeflerinizi yerine getirdiğimizden emin olalım. Bilgisayar teknik destek yerinde hizmet 7/24

Sürekli büyüyen veri hacminizin erişilebilir, kullanılabilir ve koruma altında tutabilmesi için, yedekleme ve kurtarma çözümleri sunuyoruz. Gerek yasal zorunluluklar, gerekse firmaların iç süreçleri gereği belirli aralıklarla veri yedeklerinin alınması sistem yöneticilerinin kritik görevlerinden biridir. Sürekli artan veri miktarı sebebiyle yedekleme işlem süreleri uzamakta ve hatta veri yedeğinin alınamadığı günler ortaya çıkmaktadır. Doğal afet, güvenlik açıkları veya kullanıcı hatası gibi sebeplerle veri kaybı riskiyle karşılaşılması durumunda ise veri yedekleme ve kurtarma altyapımız “hayat kurtarıcı” olacaktır.

Yeni bir yedekleme ve kurtarma sistemi kurmak İsteyen ya da bu operasyonlarını hızlandırmak İsteyen müşterilerimize bu konuda farklı çözümler sunuyoruz. Öncelikle durum analizini yaparak:

Yedekleme ve kurtarma mevcut altyapısının belirlenmesi
Yedekleme ve kurtarma yönteminin belirlenmesi
Yedekleme ve kurtarma politikasının ve planlarının belirlenmesi
Yedekleme ve kurtarma altyapının tasarlanması ve kurulması

adımlarını gerçekleştiriyoruz. Yedekleme ve kurtarma çözümlerimiz kapsamında veri tekilleştirme, veri sıkıştırma ve çoğaltma yöntemleri İle daha yüksek performans, daha düşük bant genişliği ve depolama maliyeti sağlıyoruz.

Bizi YouTube Den Takip Edin Tüm işlerimizi İzleyiniz Güncel ve aktif Olarak Sürekli Tamir Paylaşıyoruz.