Vestel seste cızırtılar var

Vestel seste cızırtılar var

Vestel seste cızırtılar var İSTANBUL AVRUPA – ANADOLU Yakasına Hizmet Vermekteyiz.
LCD/LED/OLED/CURVED/4k televizyonların servisidir.

TV cızırtı sesi sorunu,Vestel TV cızırtı sesi,Televizyon neden cızırtı yapar,Plazma TV cızırtı sesi,Televizyonun arkasından gelen ses

televizyonda ses cızırtılı geliyor hoparlör patlak mı hayır genelde anakart üzerinde parçaların zamanla arıza vermesi sonucu oluşan bir arızadır yüksek ses ile müzik dinlemelerinizde hoparlörler patlayabilmektedir bu nadir karşılaşılan bir durumdur tamircigeldi olarak bizler arızasını aynı gün televizyonunuzu alıp anakart üzerindeki arızalı yerleri onarıp teslim ediyoruz tüm modellerini ve diğer marka cihazlarınızı ses vararızasını yapıyoruz videodan izleyebilirsiniz bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Vestel seste cızırtılar var

Aynı Gün Yapıp Teslim Ediyoruz Hızlı Servis 6 ay ile 1 yıl arasında arızaya parçaya göre garanti vermekteyiz 26 yıldır güven ile sizinleyiz

İstanbul ve tüm çevre semtlerde faaliyetlerine günümüz teknolojisine ayak uydurarak kendine geliştiren bir politika izlemektedir.

Led Lcd Plazma televizyonların ve Bilgisayarınızın evinizin en kıymetli eşyalarından birisi olduğunu biliyoruz. Bu yüzden teknik servisimiz olarak ürünlerinizi elimizden geldiği kadar en kısa zamanda bakımını yapıyoruz. Ürünlerinizin servis edilirken taşıma ve nakliye sırasında çok sağlam bir şekilde muhafaza edildiğini unutmayın. Vestel Besleme Kart Tamiri ve Onarımı

hızlı güvenilir ve aynı gün yapıp teslim ediyoruz ekonomik ve uygun fiyat politikası 26 yıllık tecrübe tüm marka modelleri yapıyoruz bazı modelleri evinizde televizyonu götürmeden bazılarını atölyemize alıyoruz yapıp teslim ediyoruz orjinal parça ile tamir onarım yapmaktayız

0533 505 60 90 Tıkla Hemen Arayın

0212 428 85 26 Tıkla Hemen Arayın

Bizi YouTube Den Takip Edin Tüm işlerimizi İzleyiniz Güncel ve aktif Olarak Sürekli Tamir Paylaşıyoruz.

Televizyonumdan Uğultu/Cızırtı/Vınlama Gibi Bozuk Sesler Geliyor, Ne Yapmalıyım?

Televizyonunuzdan uğultu, cızırtı veya vınlama gibi bozuk sesler geliyorsa, sorunun çözümü için aşağıdaki adımları uygulayınız. 

• Bu ses tüm kanallarda yok ise;

o Sorun izlediğiniz kanal kaynaklıdır. Televizyonunuz kaynaklı bir sorun olmadığı anlamına gelir. İzlediğiniz kanalın yayın sağlayıcısı ile görüşebilirsiniz.

• Bu ses tüm kanallarda var ise;

o Ürününüzde harici bir kaynak kullanıyorsanız, televizyonunuza başka bir kaynak veya cihaz bağlayarak sesi kontrol ediniz. 

o Televizyona bağladığınız farklı bir cihazda aynı sorun yaşanmıyorsa, harici cihaz kaynaklı bir sorun olduğu anlamına gelir.

o Televizyonun kendi uydu alıcısını veya kablolu yayın kullanıyorsanız, ürününüzü yetkili servisimiz kontrol etmelidir.

Buraya tıklayarak yetkili servis talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.