Yerinde Bilgisayar ve Laptop Onarımı

Yerinde Bilgisayar ve Laptop Onarımı Tamiri Nedir?

Notebook Tamir Hizmeti Günümüzde Nasıl İşliyor Arayıp bilgi alınız?

Yerinde Bilgisayar ve Laptop Onarımı

Yerinde Bilgisayar Servisi veya Yerinde bilgisayar tamiri genellikle bilgisayar teknik servislerinin yapmamış olduğu bir uygulamadır. Bunun sebebi ise işyerinde bekleyerek müşterilerin ayağına gelmesini sağlamak ve insanların Sizin adresinizi değil de bilgisayarcının adresinden işlerini görmesinden kaynaklanmaktadır.

0533 505 60 90 – 0212 428 85 26  No’lu Çağrı Merkezlerimizden Ulaşabilirsiniz.

Yerinde Teknik Servis Hizmeti

Hızlı Laptop Teknik Servisi için Ne Yapmalı?

Artık gelişen dünyada ve hızlı ilerleyen teknoloji içerisinde Bizler yeniliklere açık olmak ile birlikte işleri daha hızlı daha pratik ve daha az masraflı bir hale getirmek için Yerinde Bilgisayar Servisi hizmetini keşfetmek zorundayız. Böylelikle kullanıcıların laptop ürünlerini adresinde değiştirerek -örneğin Laptop ekran değişimi gibi- bize olan güveni daha artar ve sorunları çözme noktasında bizimle çalışmaya başlarlar.

Laptop ve Notebook ürünümüzü alıp bir bilgisayarcıya gittiğimiz zaman bilgisayarcı onu alır ve size servis formu teslim eder. Sonrasında ise bilgisayar teknik servis firması bu bilgisayarı veya laptop bilgisayarı arka tarafa koyar, boş kaldığı bir zamanda onunla ilgilenir ve Yerinde Bilgisayar Servisi yapmadığı için onunla ilgilenirken başka bir şeylerle de İlgilenebilir. Dolayısıyla sizin işiniz öncelikli bir iş olmamış olur ve sonraki işlerden bir tanesi olur daha doğru bir tabir ile boş zamanda yapılacak bir iş haline gelir.

Yerinde Bilgisayar

Siz nasıl olsa bilgisayarı Laptop Teknik Servisi ne getirmiş ve teslim etmiş olursunuz sonrasında ise Bilgisayarınızı teslim almak için bilgisayar teknik servis firmasına gittiğinizde her zamanki tablo ile karşılaşırsınız. Bu tablo “bilgisayarı şu an tamir edemedim” “2 saat sonra gelin” veya “yarın gelirseniz daha iyi olur” gibi sözlerle sürekli karşı karşıya kalmanıza sebep olur.

Fakat her geçen gün sizin için kayıp ve zarar anlamına gelir. Böylelikle bilgisayar teknik servis firması açısından da büyük bir kayıp ve büyük bir zarar oluşur. Birincisi müşteriyi kaybetmiş olur ve o müşteri bir daha o Laptop teknik servis firması na gelmez 2. kayıp ise işler üst üste yığılır ve belli bir noktadan sonra altından kalkamayacağı bir hale gelir.

0533 505 60 90 – 0212 428 85 26  No’lu Çağrı Merkezlerimizden Ulaşabilirsiniz.

Dolayısıyla bu tip noktalarda Laptop tamir ve teknik servis firmaları bilgisayarları anlık olarak tamir ederek müşteriye teslim etmekten ziyade bekletmeyi tercih ediyorlar. Çünkü kapılarına kadar Gelen müşteri bilgisayarı Teslim ettikten sonra çantada keklik olarak itibar edilmektedir.

Tamircigeldi.com olarak müşterilerimizin %80 tüm sorunlarını adresinde gidererek sizin için bir personel tayin ediyor ve sadece sizin işiniz ile ilgilenmesini sağlıyoruz. Laptop Anakart Tamiri ve Notebook Ekran Kartı Tamiri gibi Laptop Ekran GPU Chip Değişimi ve Notebook Ekran Çipi Tamiri gibi sorunların dışında tüm sorunları sizi yerinizde yapıyoruz. Dolayısıyla sizin işiniz öncelikli bir iş haline geliyor. Yani boş zamanlarımızda ilgilendiğimiz bir iş olmaktan ziyade sizin işiniz bizim için en öncelikli iş haline gelmiş oluyor. Bilgisayar teknik destek yerinde hizmet 7/24

Laptop Onarımı

Dolayısıyla almış olduğunuz prensipler içerisinde bir iş bitmeden diğer bir işe geçmemek gibi bir ilkemiz vardır. Sizler bizim için çok değerli ve kıymetli siniz. Dolayısıyla sizin işleriniz ve is zamanınızda bizim için kıymetlidir. Sizler zaman tasarrufu anlamında bilgisayarınızın bir an önce tamir edilmesini ve kaliteli bir bilgisayar teknik servis firması ile çalışmak istersiniz. İşte burada piyasadaki bulunan açığı biz kapatmış oluyor ve sizin boş zaman harcamanızı engellemiş oluyoruz. Bunun için bilgisayar teknik servis ihtiyaçlarınız da bizimle irtibata geçer ve sürekli bizden yardım alırsanız size özel fiyat tekliflerimiz ile size yaklaşır ve tüm sorunlarınızı bizler çözeriz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey satış ve pazarlama konusunda bizim ile görüşme talep ederek gerekli teknik elemanlarımızı size yönlendirmemizdir. Çağrı merkezimizden randevu alarak kurumsal teknik servis deneyimlerimiz den faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçip yardım isteyebilirsiniz.

Bizi YouTube Den Takip Edin Tüm işlerimizi İzleyiniz Güncel ve aktif Olarak Sürekli Tamir Paylaşıyoruz.