Acil Bilgisayar Servisi

Acil Bilgisayar Servisi

Acil Bilgisayar Servisi Hizmeti için  0 533 505 60 900212 428 85 26 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız hem Şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik Server, Masaüstü bilgisayar ve notebook Bilgisayar Servisi hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, hard diskin bozulması v.b. ) ya da yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması benzeri ) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada teknik servis bünyemizde tamiri, yenilenmesi, gibi işlemleri kapsamaktadır.

Markalı – markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Servis talep edilmesi durumunda talepler aynı iş günü içerisinde karşılanmaktadır.

Teknik ekibimiz teknik yeterlilik sertifikaları olmakla beraber Microsoft Sistem mühendisi lisanslarına sahiptirler.

Yerinde Bilgisayar servis Hizmeti

Yerinde bilgisayar teknik servisi hizmeti ile zamanınızın değerini bilerek size en iyi şekilde hizmet verebilmek için uzman teknik servis ekibimizi kapınıza kadar gönderiyoruz. Tüm Server, laptop, notebook, Mac , Pc tamiri ve bakım onarım hizmetlerini İstanbul genelinde adresinizde sağlıyoruz. Kurumsal ve bireysel olarak bizden yerinde bilgisayar servisi hizmeti alabilirsiniz.

Laptop Anakart, ekran kartı tamiri, laptop lcd ekran paneli, laptop yedek parça tedariki ile tüm notebook bakım onarım, tamir, teknik servis hizmetlerini vermekteyiz. Tüm İstanbul’da yerinde laptop servisi hizmeti vermekteyiz.

 • Macbook Pro iMac bakım ve yazılım kurulumları
 • Notebook bilgisayarlarınıza bakım ve yazılım kurulumları
 • Tüm cihazlarınıza Ram , Hard Disk ve diğer parça değişimleri
 • Çeşitli yazılım sorunlarınız ( Outlook , Windows vs. )
 • Virüs ve Trojan Temizleme
 • Ağ bağlantı problemleri
 • CryptoLocker Dosyaları Kurtarıyoruz
 • Vdsl ve diğer Modem kurulumları
 • Bilgisayar kurulumları

Bilgisayar servisi hizmetlerinde gelişmiş alt yapısı ve tecrübesiyle hizmet veren tamircigeldi.com Server Bilgisayarları, Firewall Cihazları, Veri Yedekleme Üniteleri ve son kullanıcı bilgisayarları için servis destek ve yönetim hizmeti sunmaktadır.

Arıza tespiti konusunda olduğu gibi, bilgisayar sistemini yenileme, işletim sistemini yükseltme, bilgisayar işlemci performansını artırma gibi alanlarda da hizmet veren firmamız, tüm bilgisayar markaları için  servis desteği vermektedir.

Bilgisayar servis desteği ile son kullanıcı sorunlarına çözüm odaklı yaklaşarak, gerekli problemin ortadan kaldırılması ve yaşanan problemlerin bir daha yaşanmamasını sağlamak için çalışmalarını sürdürülmektedir. Bilgisayarlarında donanımsal arızaların doğru şekilde tespit edilerek, müşteriye boş yere maliyetlerin çıkarılmaması, dürüst bir şekilde donanımsal sorunların çözülmesi mümkün kılınmaktadır. Bilgisayarınızda donanımsal hataların yanında, yazılımsal hatalar karşısında da deneyimli olan ekibimiz, bilgisayarlarınıza buluşan zararlı yazılımların ortadan kaldırılması, bilgisayar güvenliğinin sağlanması gibi hizmetleri de çözüm odaklı sunmaktadır.
Bilişim sektörünün lider markalarından birisi olan firmamızdan talep edeceğiniz bilgisayar servisi hizmeti, her türlü marka ve modele yönelik mümkün olmaktadır. Apple, Sony, Samsung büyük markaların ürünlerinin de bakım, onarım ve yazılımsal tehditlerin ve risklerinin ortadan kaldırılması sağlanmaktadır.

Acil Bilgisayar Servisi1

Network Kurulumu


Bilgisayar Servisinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Bilgisayar servisi hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurların başında; güvenilir firmalardan hizmet almak gelir. Bilgisayarın zarar görmemesi ve arıza veya geliştirme işleminin doğru bir şekilde tamamlanabilmesi için profesyonel firmalar tercih edilmelidir.
 • Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlarda meydana gelen donanımsal sorunların çözülebilmesi için yedek parça değişikliği gerekebilmektedir. Bu durumda, bilgisayarın yapısına uygun parçalar kullanılması şarttır.
 • Bilgisayar servisi; tamir işlemi yaparken, bilgisayarda var olan ya da meydana gelebilecek diğer sorunlara karşı da müşteriyi uyarmalıdır.
 • Macbook, iMac ya da diğer masaüstü ve dizüstü bilgisayar servisleri için hizmet verirken, bilgisayarın sorunu çözüldükten sonra, performansının düşüp düşmediği kontrol edilmelidir. Yapılan değişikliklerin bilgisayarın diğer alanlarını etkilemesi ya da yavaş çalışmasına neden olması gibi sorunların önüne geçilmelidir. Bilgisayar Servisi 7/24


Bilgisayar Servisi

Garantisiz şekilde hizmet veren bilgisayar servisleri, kısa süre sonra tekrarlanan arızalara karşı çözüm üretmeyeceği gibi müşterinin mağdur olması yol açmaktadır. Uzman olmayan şirketler tarafından yapılan bilgisayar servisi, bilgisayarda daha büyük sorunlara yol açabileceğinden; yalnızca garantili bilgisayar servisleri tarafından hizmet alınmalıdır.

Hizmeti için  0 212 428 85 26 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bizi YouTube Den Takip Edin Tüm işlerimizi İzleyiniz Güncel ve aktif Olarak Sürekli Tamir Paylaşıyoruz.