Bilgisayar Servisi 7/24

Bilgisayar Servisi 7/24

Bilgisayar Servisi 7/24 Bilgisayarlarınız her zaman olması gerekenden yavaş mı çalışıyor?

Çalışanlarınız dosyalara erişmekte veya en çok ihtiyaç duydukları anda belgeleri yazdırmakta zorlanıyor mu?

Bir süredir sorunlarınız var, ancak şirketiniz sorunları çözemedi mi?

Destek şirketinizi aradığınızda müşteri temsilcisi telefonu yanıtlıyor, bilgilerinizi alıyor ve nihayet sizi uzman bir kişi aradığında herşeyi tekrar    açıklamak zorunda mı kalıyorsunuz?

Bir sorun çözüldüğünde akabininde başka bir sorun mu ortaya çıkmaya başladı?

Sistemlerinizin ne zaman çökeceğini asla bilemiyor musunuz?

Ağınıza para yatırmaktan ve düşük performans elde etmekten yoruldunuz mu?

ŞİMDİ TÜM SİSTEMLERİNİZ SORUNSUZ ÇALIŞSA NASIL OLURDU DÜŞÜNÜN

Teknoloji sorunlarınıza son vermenin zamanı gelmedi mi? tamircigeldi.com olarak, teknoloji problemlerinizi ortadan kaldırmak, ağ ve bilgisayar performanslarını iyileştirmek ve verimliliğinizi artırmak için buradayız. Bilgisayar Servisi 7/24

TEKNİK HİZMETLER İLE AĞINIZIN KONTROLÜ SİZE GEÇSİN

Tamircigeldi.com olarak biz Müşterilermizin çok daha farklı bir yaklaşım sergiliyoruz. Bizim işimiz, sadece işler ters gittiğinde sorunları çözmek değil, teknik destek çözümleri ile işinizi aksatacak sorunları, oluşmadan önlemektir.

KESİNTİSİZ ÇALIŞMA

Ağınızı ve tüm bileşenlerini ele almak için proaktif bir yaklaşım benimsiyoruz. Sistemlerinizi izleriz ve düzenli olarak önleyici bakım yaparız. Böylece performansın düşmesini, sistem çökmelerini, arıza süresine ve pahalı onarımlara yol açan diğer sorunları önleriz

HIZLI YANIT SÜRESİ

Bir saat veya daha kısa süre içerisinde size yanıt veriyor ve sorunları hızlı bir şekilde çözüyoruz. Bazı durumlarda yerinde hizmete gerek kalmadan çoğu sorunu uzaktan çözümleyebilmekteyiz.

İLK KEZ GERÇEKLEŞEN SORUNLAR

Zaman para demektir. Bu nedenle teknisyenlerimiz, ilk kez gerçekleşen bir sorunu tam olarak ele almak için özenle ve fazlasıyla zaman ayırmaktadır.

ÖNGÜRÜLEBİLEN BT MALİYETLERİ

Ağınızdaki tüm onarımlar için ödeme yapmak yerine, her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlamak için sabit bir aylık ücret ödersiniz. Maliyetlerin önceden ne olduğunu bildiğiniz zaman, BT giderleri için bütçe oluşturmak daha kolaydır. Bütçenize uygun olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli esnek servis hizmeti planları sunuyoruz.

GERÇEK İLETİŞİM

Verilen hizmetlerine dair tüm konuları, taleplerinizde ve sorularınızda izlenecek tüm yöntemleri, basit ve herkesin anlayacağı bir dilde açıklıyoruz.

DOĞRU DOKÜMANTASYON

Verdiğimiz hizmetler esnasında yaptığımız her işlemi belgeliyoruz ve ağınız için ayrıntılı raporlar sunuyoruz. Böylece her zaman kontrol sizde oluyor. Bu sizin ağınınız ve bu yüzden kontrolün daima sizde olması gerektiğini düşünüyoruz.

AZALAN RİSKLER

Sistemlerinizi, veri kaybından, bilgisayar korsanlarından, virüslerden, yangınlardan, sellerden, elektrik kesintilerinden ve diğer felaketlerden koruruz.

DAHA FAZLA VERİMLİLİK

Baycom Danışmanlık ile çalışıyorsanız, bir sonraki sorunun ne zaman çıkacağı, işlerinizde aksamanın ne zaman olacağı gibi konularda endişelenmeyi bırakabilirsiniz. Tıpkı düzenli olarak bakımları yapılan bir makine gibi, daha fazla verimlilik ve daha fazla üretkenlik için yanınızdayız. Acil bilgisayar Servisi

GARANTİLİ SERVİS

Hizmetlerimizi %100 memnuniyet garantisi ile destekliyoruz.

Bilgisayar Servisi 7/24

 bilgisayar servisi Bilgisayar Servisi 7/24

Bizi YouTube Den Takip Edin Tüm işlerimizi İzleyiniz Güncel ve aktif Olarak Sürekli Tamir Paylaşıyoruz.