Kötü Amaçlı Yazılım ve Virüs Temizleme

Kötü Amaçlı Yazılım ve Virüs Temizleme

Kötü Amaçlı Yazılım ve Virüs Temizleme Çoğu kötü amaçlı yazılım virüs programı, kaldırılması zor olacak şekilde tasarlanmıştır. yazılım, çoğunlukla pencerelere gömülür, dosyalarını gizler veya kendi koduyla sistem dosyalarını değiştirir. Bu, ortalama kullanıcının kaldırmasını zorlaştırıyor; virüsün silinmesine izin verecek şekilde maskeyi çıkarabilen özel yardımcı programlar genellikle gereklidir. Yıllarca tecrübe ederek verilerinizi yok etmeden istila durumunu ortadan kaldırabiliriz. Verileriniz önemlidir; izin verin işi yapalım.

Bilgisayar virüsü sayısı her yıl artmaktadır. Bilgisayarınız yavaş çalışıyorsa, pop-up reklamları gösteriyorsa veya garip davranırsa muhtemelen bir şekilde kötü amaçlı yazılımlara sahipsinizdir. Gerçekten sonra bir anti virüs programı yüklemek sorunu gidermez çünkü kötü amaçlı yazılım antivirüs programlarının kaldırmasını engeller. İstismarı gidermek ve bilgisayarınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için özel olarak geliştirilmiş dahili yardımcı programları kullanıyoruz. Kurum içi yardımcı programlarımızla, Windows’un yeni kurulumunu gerçekleştirmek zorunda kalmadan sıklıkla kötü amaçlı yazılımları kaldırabiliyoruz. Bu, tüm uygulamalarınızı yeniden yüklemenizi önler. Kötü amaçlı yazılım kaldırıldıktan ve bilgisayarınız onarıldıktan sonra, bilgisayarınızı gelecekteki enfeksiyonlardan korumak için anti-malware yazılımını yükledik.

Virüs Temizleme

Bilgisayar virüsü sayısı her yıl artmaktadır. Bilgisayarınız yavaş çalışıyorsa, pop-up reklamları gösteriyorsa veya garip davranırsa muhtemelen bir şekilde kötü amaçlı yazılımlara sahipsinizdir. Gerçekten sonra bir anti virüs programı yüklemek sorunu gidermez çünkü kötü amaçlı yazılım antivirüs programlarının kaldırmasını engeller. İstismarı gidermek ve bilgisayarınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için özel olarak geliştirilmiş dahili yardımcı programları kullanıyoruz. Kurum içi yardımcı programlarımızla, Windows’un yeni kurulumunu gerçekleştirmek zorunda kalmadan sıklıkla kötü amaçlı yazılımları kaldırabiliyoruz. Bu, tüm uygulamalarınızı yeniden yüklemenizi önler. Kötü amaçlı yazılım kaldırıldıktan ve bilgisayarınız onarıldıktan sonra, bilgisayarınızı gelecekteki enfeksiyonlardan korumak için anti-malware yazılımını yükledik. Acil bilgisayar Servisi

Nasıl bulaştım
Malware, kötü amaçlı banner reklamlar, spam, virüs bulaşmış web siteleri veya “ücretsiz” uygulamalar da dahil olmak üzere birçok kaynaktan gelebilir. Son zamanlarda XP Anti virüs 2008/2009, MS Anti virüs ve AntiSpyware 2008 gibi hileli Anti Virüs programlarında artış olduğunu fark ettik. Bu sahte anti virüs programları, varolmayan zararlı yazılımları bilgisayarınızdan kaldırmayı iddia eden reklam afişlerinden sıklıkla indirilir. İndirildikten sonra, genellikle bilgisayarı ele geçirir ve kullanıcıyı kredi kartı bilgilerine girmeye zorlar.

Kötü Amaçlı Yazılımın Kaldırılması


Çoğu Kötü Amaçlı Yazılım virüs programı, kaldırılması zor olacak şekilde tasarlanmıştır. çoğunlukla pencerelere gömülür, dosyalarını gizler veya kendi koduyla sistem dosyalarını değiştirir. Bu, ortalama kullanıcının kaldırmasını zorlaştırıyor; virüsün silinmesine izin verecek şekilde maskeyi çıkarabilen özel yardımcı programlar genellikle gereklidir. Yıllarca tecrübe ederek verilerinizi yok etmeden istila durumunu ortadan kaldırabiliriz. Verileriniz önemlidir; Virüs kaldırmayı yapalım.

Kötü Amaçlı Yazılımın Kaldırılması
Çoğu Kötü Amaçlı Yazılım virüs programı, kaldırılması zor olacak şekilde tasarlanmıştır.  çoğunlukla pencerelere gömülür, dosyalarını gizler veya kendi koduyla sistem dosyalarını değiştirir. Bu, ortalama kullanıcının kaldırmasını zorlaştırıyor; virüsün silinmesine izin verecek şekilde maskeyi çıkarabilen özel yardımcı programlar genellikle gereklidir. Yıllarca tecrübe ederek verilerinizi yok etmeden istila durumunu ortadan kaldırabiliriz. Verileriniz önemlidir; Virüs kaldırmayı yapalım.

Hizmet İçeriği:

  • Herhangi bir virüs, casus yazılım, kötü amaçlı yazılım ve rootkitlerin ve Dell sisteminin kaldırılması
  • Herhangi bir işletim sistemi sorununu onarın ve doğru işlevsellik için test edin
  • Kritik sistem güncellemelerini gerçekleştir
  • Sistem değişiklikleri uygula
  • Gelecekteki enfeksiyonları önlemeye yardımcı olacak ipuçları

Mühendis / acenta sorunları çözemezse virüssüz yeni bir İşletim Sistemi nasıl yeniden kurulacağını size yönlendireceğiz.

Bizi YouTube Den Takip Edin Tüm işlerimizi İzleyiniz Güncel ve aktif Olarak Sürekli Tamir Paylaşıyoruz.