özel yapılı bilgisayarlar

özel yapılı bilgisayarlar Belirli ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun fiyatlarla kaliteli ve kararlı parçaları kullanarak özel bilgisayarlar kurma konusunda deneyime sahibiz. Özel bilgisayarlarımız sonuna kadar üretilmiştir. özel yapılı bilgisayarlar

özel yapılı bilgisayarlar

0533 505 60 90 – 0212 428 85 26  No’lu Çağrı Merkezlerimizden Ulaşabilirsiniz.

İster de olsan:

  • ev kullanıcısı
  • Bir iş
  • bir oyuncunun
  • bir fotoğraf ve video düzenleme şirketi gibi uzmanlar …

Sizin için bir bilgisayar kurabiliriz – spesifik gereksinimleriniz ne olursa olsun, bilgisayarınızı kullandığınıza uyacak en iyi makineyi aldığınızdan emin olabiliriz. Sizinle birlikte, ihtiyacınız olan yazılımı belirleriz. İstenmeyen programlarla PC’nizi yığılmayıp yavaşlatmamızı sağlayacağız. Çoğu zaman, bilgisayarların “çıkış kutusu” na, asla kullanmayacağınız ve makinenizin performansını yavaşlatan deneme yazılımı da dahil olmak üzere çok yüklü bir şekilde yüklenir.özel yapılı bilgisayarlar

Danışma ve oluşturma işlemi sırasında aynı özel PC üreticisi ile uğraşacaksınız. İsteğe bağlı herhangi bir destek için Mark veya David ile de ilgileneceksiniz. Deneyimli PC inşaatçılarındayız ve uzmanlıklarına ve yaklaşımına uygun bir şekilde kanıtlayan geçmiş müşterilerin referanslarını sağlayabiliriz.

Uygun Bilgisayar Onarım Ve Servisi Ile Özel Yapılmış Bilgisayarlar

  • Pazardaki seri üretilmiş bilgisayarlar arasında seçim yapmaya çalışırken kendinizi zaman ve sıkıntıdan kurtarın.
  • Makinenizin kaliteli sabit donanım bileşenleri ve konfigürasyonuna sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Özel pc uzmanı
  • İhtiyacınız olmadığı veya istemediğiniz yazılım / donanım için ücret ödemeyeceksiniz.
  • Makineniz, kullanmayacağınız alana bağımlı olmayan yazılımlar tarafından yavaşlatılmayacaktır.
  • Yapmak istediğini hızlı bir şekilde yapacak bir makine için para ödüyorsun.

Uygun Bilgisayar Onarım Ve Servisi Ile Özel Yapılmış Bilgisayarlar

Yardımımızla, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun donanım ve yazılımı seçebilirsiniz. Arzuladığınız takdirde gelecekteki yükseltmeleri yapmaya izin verecek şekilde PC de tasarlayabiliriz. Genellikle marka bilgisayarlarını yükseltmek zor ve pahalı olabilir, bunun olabilecek gelecekteki ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir PC’ye sahip olmaktan kaçınabilirsiniz.

PC’nizde kaliteli istikrarlı (henüz uygun fiyatlı) bileşenler kullandığımız için rafın satın alınmasından daha uzun sürecek, bu yüzden aslında size ömür boyu daha az mal olacak. İhtiyaçlarınız değişirse size özel olarak inşa edilmiş bilgisayarınızı bildikçe, yükseltmeler kolayca yönetilir.

Hangi bölümlerin en güvenilir, en iyi performansı, dayanıklı ve en uygun maliyetli olduğunu biliyoruz. Bunu biliyoruz çünkü bilgisayar onarımcıları olarak biz genellikle daha az dayanıklı, alttaki bilgisayar parçalarını değiştiriyoruz … Yeni makineniz elle monte edilecek ve en iyi performans için tasarlanacaktır (hava akışı gibi).

Test Edilmiş, Korunmuş Ve Dayanıklı

İsteğe bağlı olarak üretilen herhangi bir PC, istikrarlı ve optimum şekilde çalışmasını sağlamak için kapsamlı olarak test edilmeden atölyemizi terk edecektir. Tüm yazılımlar ve sürücüler mevcut en son sürümlere güncellenecektir.

Özel inşa edilmiş bilgisayarlarımız en iyi korumaya sahip olacak. Sisteminiz için mümkün olan en iyi güvenlik duvarını yükleyeceğiz. Ayrıca, yüklenecek en etkili zararlı yazılımlara karşı size tavsiyelerde bulunuruz. Özel bir dahili bilgisayar seçerek – ev kullanımı, iş, oyun veya video düzenleme gibi özel kullanım için istikrar ve güvenilirlik için inşa edilmiş en iyi donanım ve yazılımı alırsınız – en uygun maliyetle. Acil bilgisayar Servisi

Yeni bir PC istiyorsanız, ancak daha yeni bir Windows İşletim Sistemi istemiyorsanız, tercihinize göre, Windows 7 veya daha eski bir işletim sistemine sahip yeni bir makine oluşturabiliriz.

Bireyler Için Özel Yapım PC’leri

Öğrenciler ve ev kullanıcıları için özel ihtiyaçlarınız için en iyi değeri elde etmenizi sağlayan bir bilgisayar oluşturabiliriz. E-postayla gönderme, İnternet’te gezinme, belge yazma, bankacılık ve fotoğraf, müzik ve videoların depolanması için bir PC’ye ihtiyacınız olacağını umuyoruz.

Test Edilmiş, Korunmuş Ve Dayanıklı

İstikrar ve dayanıklılık genellikle iş bilgisayarları için en önemli şartlardır. Bunu bütçenizle birlikte akılda tutarak, iş makineleri için yüksek iş yükü ve kullanım ömrü ile eşleşen bileşenleri seçeceğiz. İşleme hızı ve depolama alanı, bu son kullanıcı makinelerinin temel gereksinimleridir. Size özel işiniz için en uygun makineyi inşa edebiliriz. Ağınızı yapılandırır ve gerekli desteği sağlarız. Bu tür özel bilgisayarları kurma konusunda deneyimli ve belirli ihtiyaçlarınızı karşılamak için mümkün olan en iyi bileşenleri seçeceğiz.
Çoğu oyun sever, oldukça bilgili ve değerli oyun makineleri için neye ihtiyaç duyduklarına dair iyi bir fikriniz olduğunu biliyoruz. Bu genellikle ihtiyaçların kolay bir şekilde istişare edilmesi ve ideal özel oyun bilgisayarınızın oluşturulması anlamına gelir. Hızlı güçlü işlemciler ve sıvı soğutma gibi yüksek performanslı bileşenleri içeren özel oyun parçaları.

Bizi YouTube Den Takip Edin Tüm işlerimizi İzleyiniz Güncel ve aktif Olarak Sürekli Tamir Paylaşıyoruz.