Yazilim Kurulumu

Yazilim Kurulumu

Yazilim Kurulumu İhtiyaçların her biri için pazarda her türlü yazılım var. Kurulum ve kurulum, teknik olmayan kullanıcılar için stresli olabilir. Bununla birlikte, artık ihtiyacınız olan yazılımın yüklenmesi konusunda endişelenmeniz gerekmiyor.

Üzerinde çalıştıklarınız, web sayfaları oluşturmaktan futbol stadyumları kurmaya kadar herhangi bir projeniz varsa, işi halletmek için doğru yazılımı seçmelisiniz.Yazilim Kurulumu

0533 505 60 90 – 0212 428 85 26  No’lu Çağrı Merkezlerimizden Ulaşabilirsiniz.

İki tür vardır: Sistem yazılımı, işletim sisteminiz veya dosya yönetimi yardımcı programları gibi bilgisayarınızı çalıştıran ve yöneten şeydir. Popüler olarak uygulamalar olarak bilinen uygulama yazılımı, kullanıcıların belirli görevleri tamamlamalarına izin veren yazılımları ifade eder.Yazilim Kurulumu

Yardım Telefon Etmek Mi?

  • Kurulum İçin Bilgisayar Uyumluluğunu Belirleme – Bazı yazılımlar bazı bilgisayarlarla çalışır ancak yazılım programları mutlaka üniversal değildir. Uzman Teknikerlerimiz, bilgisayarınızın, düşünmekte olduğunuz yazılımla uyumlu olup olmadığını belirleyecektir.
  • Yazılımı Yükleme ve Yapılandırma – Yazılım ve bilgisayarınız uyumluysa, sizin için kuracağız. Ayarlar, mümkün olduğunca kolay kullanılmak üzere yapılandırılacaktır.
  • Gerekli Yazılım Güncellemelerini Yapın – Yazılımınız bir mağazadan satın alınmış ve bir kutudan çıktıysa, güncelliğini yitirmiştir. Geliştiriciler düzenli olarak yazılımları için güncelleme yayınlıyor ve paketlenmiş yazılım muhtemelen en son sürüm olmayacak. Uzman Teknikerleriniz bununla ilgilenecek, en son güncellemeleri indirip yükleyecektir.
  • Gerekli Kısayollar Yaratın – Yeni yazılımınıza kolayca erişilebilmesini sağlayan masaüstü, başlat menüsü ve hızlı başlatma kısayollarını da oluşturacağız.

Sizi yeni, heyecan verici kurulu yazılım programınıza bırakmadan önce, onu nasıl kullanacağınızı bildiğimizden emin olalım. Endişelenme.

İşletme Yazılımı Yükleme

Kendi BT departmanı olmayan işletmeler de Jim’in ünlü “endişesiz” hizmetinden yararlanacaktır. Jim’in her büyüklükteki işletme için yazılım gereksinimlerini karşılayabiliyor. İşletmenizin bir veya iki bilgisayarda birkaç uygulamaya ihtiyaç duyup duymadığı veya birden fazla aygıta birden çok yerde kurulu birçok uygulama olması durumunda Jim, işinizin yazılımının başınız ağrısız olduğundan emin olacaktır.

Büyük ya da küçük, basit ya da karmaşık ev ya da iş, Jim’in meşhur “endişesiz” hizmeti, yazılım kurulumundaki varsayımları alır. Donanım Güncellemeleri

Tüm Yazılım çeşitleri Kurulur ve yazılım sorunlarınız var ise profesyonel ekiplerimiz Hızlı bir şekilde size destek olacak

Bizi YouTube Den Takip Edin Tüm işlerimizi İzleyiniz Güncel ve aktif Olarak Sürekli Tamir Paylaşıyoruz.